انواع ماژول های تلویزیون شهری | asilight

این نوع از تلویزیون شهری دارای محبوبیت فراوانی بین استفاده کتتدگان می باشد. تلویزیون رنتال به دلیل استفاده کردن در یک بازه زمانی مشخص نسبتا کوتاه دارای وزن سبک تر و به دلیل اینکه ثابت نیست یا اصطلاحا fix نشده است. از مجموعه ای از نقاط به نام پیکسل تشکیل شده و هر چه تعداد پیکسل ها بیشتر باشد، به این معناست که جزییات بیشتر در نمایش نشان داده خواهد شد. در این طول و عرض تعداد زیادی از پیکسل قرار گرفته که با در کنار هم قرار گرفتن این پیکسل ها و روشن و خاموش شدن آن ها تصاویر با رنگ های مختلف بوجود می آید.

انتخاب محل نصب یک تلویزیون

ال ای دی پانل برند برتر فروش و اجاره تلویزیون شهری و فروش قطعات جهت همکاران گرامی در کشور تلویزیون شهری . به طور کلی، فاصله بین پیکسل های قرار گرفته در یک ماژول دات پیچ نامیده می شود که فاصله مرکز دو پیکسل مجاور از یکدیگر را نشان می دهد. لذا دات پیچ را با حرف P که در کنار آن عددی ذکر شده و برحسب میلی متر است را می بینید. این نوع نمایشگر اوتدور دارای شدت نوربالایی است و علاوه بر جلب توجه ناظران عبوری قابلیت نمایش با کیفیت متون و تصاویر را در روشنایی روز و وجود نور خورشید داراست.

برند ال ای دی ها Epistarتایوان ، با بیش ۷۵۰۰nit شدت روشنایی است. سیامک رشوند هستم فعال در حوزه نصب و تعمیر سیستم های حفاظتی و امنیتی مجتمع های مسکونی ، تجاری ،اداری و …. در این سایت در مورد نصب دوربین ها ، دزدگیرهای اماکن و منازل ، نصب اعلام حریق های متعارف و آدرس پذیر، نصب سانترال و کرکره برقی و حوزه های مرتبط دیگر مطلب می نویسم. در واقع می توان گفت که ماژول LED ماتریسی متشکل از LEDها، مقاومت، IC و سایر قطعات الکترونیکی است که بر روی یک برد الکترونیکی چیده شده و لحیم شده اند و در نهایت درون یک فریم پلاستیکی قرار می گیرند.

انواع ماژول های تلویزیون شهری

شدت نور که در واحد شمع در متر مربع نشان داده می شود به واحد شمع در هر متر مربع را شدت نور مینامند که در هر نوع ماژول با توجه به تکنولوژی ساخت متفاوت است . با توجه به نیاز هر کسب و کاری به تبلیغات و فروش و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود و جمع کردن مشتریان بیشتر در هر زمینه ای تبلیغات یکی از بهترین شیوه های شناساندن کسب و کار خود به مردم می باشد . تراکم پیکسلی بالا با همان دات پیچ پایین این ماژول برای فاصله های نزدیک مناسب است و نیازی به فاصله گرفتن جهت خوانایی مطالب ندارد. ضد آب و کیفیت ساخت بالا دارای ضمانت یکساله هر ماژول ابعادش 16 در 16 سانتیمتر و 32 در 32 پیکسل می باشد. ضد آب و کیفیت ساخت بالا دارای ضمانت یکساله هر ماژول ابعادش 16 در 32 سانتیمتر و 32 در 64 پیکسل می باشد. در ادامه معرفی انواع تلویزیون شهری به معرفی تلویزیون رنتال می پردازیم و به تشریح معایب و مزایای این نوع از تلویزیون می پردازیم.

انواع ماژول های تلویزیون شهری | asilight

اما به این نکته توجه داشته باشید که در موقعیت های سردسیر نیازی به کولرهای گازی نمی باشد. به احتمال زیاد همه شما تا کنون در اتوبان ها، پارک ها، سر چهار راه ها و یا استادیوم های ورزشی تابلوهای غول پیکری را مشاهده کرده اید که به صورت رنگی تصاویر ویدئویی را پخش می کند. از سوی دیگر همگی از اثرات مثبت تبلیغات بر روی کسب و کارها آگاهی داریم و می دانیم که برای پیشرفت در یک شغل باید بتوان خدمات و یا محصولات خود را به خوبی به مشتریان مختلف معرفی نمود. مجموعه ای اس آی لایت وارد کننده معتبرترین برند های دنیا برای ساخت انواع تلویزیون شهری ، ویدئو وال و تلویزیون شهری با گارانتی در ایران می باشد.

  • به عنوان مثال، به منظور داشتن یک تلویزیون شهری که دارای ابعاد 3 در 5 متر است و یک پایه دارد، باید یک گودال 5/1 در 5/1 متر داشته باشید که البته توصیه می شود تلویزیونی با دو پایه بسازید که استحکام بیشتری در مقابل باد با سرعت بالا داشته باشد.
  • این تلویزیون‌ها در مقابل شرایط جوی و رطوبت مقاوم هستند و به دلیل شدت نور بالا روزدید هستند.
  • ترکیب پیکسلی RGB و میانگین برق مصرفی ۶۰۰ وات در هر متر مربع می باشد.
  • یک تلویزیون شهری باید بتواند اطلاعات تصاویری که از کاربر دریافت می‌کند را روی مانیتور خود نمایش دهد.