تابلو فرش اختصاصی خودتان را با طرح دلخواه سفارش دهید!

با توجه به تنوع محصولات، می‌توانید بر اساس بودجه خود، نوع ماشینی، دستباف، نو یا دست دوم آن را انتخاب کنید. تابلو فرش گل و گلدان برگرفته شده از طرح های زیبا از گل و گلدان های طبیعی می باشد که با خرید آن می تواند با نصب آن در دکوراسیون های ورودی آپارتمان ها، محل کار و جاهای که حس آرامش را به خود می گیرند مورد استفاده قرار بدید. داشتن تابلو فرش گل و گلدان علاوه بر ایجاد روحیه شاد، موجب زیبا بخشی در محیط آن دکوراسیون خواهید گردید. اگر شما هم به گل و گیاه علاقه زیادی دارید و می خواهید از دیگر طرح تابلو فرش گل و گلدان بازدید بفرمایید به دسته بندی آن در سایت دیجی دکوری مراجعه فرمایید.

انواع طرح فرش مثل طرح افشان، خشتی و…

در تفاوت این دو مدل تابلو می توان گفت نوع دوم از نوع اول سریع ترکامل می شود اما دوام رنگ ها در نوع چاپی کمتر است و طرح ها در تابلو فرش بافت ماشین طبیعی تر به نظر می رسند. تابلو فرش سفارشی بسته به کیفیت و ویژگی هایی که شما مشتریان عزیز برای تهیه تابلو فرش در نظر دارید دارای قیمت و طرح و رنگ متفاوتی هستند. لازم به ذکر است که تبدیل عکس به تابلو فرش جز طرح های سفارشی به شمار می آید. معمولاً تابلو فرش به دلیل اصالتی که دارد، به صورت دستباف تولید می‌شود.

در روش بافت، ابتدا عکس برای بافت بر روی فرش توسط طراح طراحی می‌شود و سپس برای بافت بر روی دستگاه انتقال پیدا می‌کند. در روش بافت عکس به دلیل محدودیت تعداد رنگ دستگاه، بیشتر از 8 رنگ در رنگ‌آمیزی تابلو فرش استفاده نمی‌شود و در نتیجه فرش بافته شده مقداری با عکس متفاوت خواهد بود. البته توجه داشته باشید در روش بافت، میزان تفاوت رنگ‌ها کاملاً قابل‌قبول و طبیعی است. انتخاب قاب برای تابلو فرش، که به عنوان نگهدارنده و زیبانمایی آن برای نصب روی دیوار استفاده می شود که در سایت دیجی دکوری در پنج طرح مختلف وجود دارد. خرید تابلو فرش اینترنتی نسبت به خرید حضوری از نمایشگاه ها کمی متفاوت تر و نیاز به دقت بیشتری دارد. ما در اینجا به صورت تیتروار شما را خرید اینترنتی آن آشنا می کنیم.

تابلو فرش منظره را می توان یکی از جذاب ترین طرح های پر فروش در سایت دیجی دکوری دانست که هر روز در انواع طرح های زیبا بافته می شوند. با مراجعه به دسته بندی طرح های منظره، می توانید نسبت به نوع سلیقه و دکوراسیون منزل خود آن را انتخاب و خریداری کنید. قیمت تابلو فرش ماشینی مانند هر تابلوی دیگر بر اساس یکسری عوامل متغیر مورد محاسبه قرار می گیرد و دانستن چنین اطلاعاتی به شما کمک می کند تا تابلو فرش ماشینی قیمت مناسب را انتخاب و خریداری کنید. قیمت فرش و تابلو در سایت قالی کاشان به دلیل فروش مستقیم از کارخانه بسیار ارزان تر شده است. انواع طرح فرش مثل طرح افشان، خشتی و… در سایت قالی کاشان با تنوع بسیار زیادی نمایش داده شده است. این تنوع بالا می تواند انتخاب و خرید را برای هر سلیقه ای آسان تر کند.

تابلو فرش سبد گل طرح دست باف | تابلو فرش کاشان طرح گل کد 20012

به‌ویژه برای افرادی که مایلند با صرف هزینه کمتر نسبت به تابلو فرش دستبافت، نمونه‌ای هنری تهیه کنند. در انتخاب و خرید تابلو فرش ماشینی، به رنگ اکسسوری‌ها و لوازم به کار رفته در دکوراسیون خرید اینترنتی تابلو فرش دقت کنید. اگر خانه‌ای با چیدمان مدرن دارید، بهتر است به سراغ تابلو فرشی با طرح و رنگ‌های خنثی و ساده‌تر بروید.

بنابراین همه افراد با سطوح درآمدی مختلف می‌توانند از این تابلوها به‌عنوان یک اکسسوری جذاب و تزئینی در خانه استفاده کنند. تابلو فرش ها دارای طرح های متنوعی هستند و تشخیص بهترین طرح و مدل با توجه به چیدمان و دکوراسیون اتاق مورد نظر باشماست. مثلاً هارمونی رنگ های تابلو فرش ماشینی با دکوراسیون داخلی می تواند تأثیر شگفت انگیزی بر زیبایی خانه بگذارد.

  • می توانید به پشت فرش نگاه کنید تا نوع گره ها را از نظر بزرگ یا کوچک بررسی کنید ، همچنین اگر کمی دقت کنید و قبل از خرید اطلاعات خود را افزایش دهید ، می توانید در مورد دقت شانه ها به قسمت پشت کار نگاه کنید کمی توسط بافنده.
  • قیمت تابلو فرش ماشینی نسبت به تابلو فرش دستباف بسیار ارزان‌تر است و به همین دلیل گزینه مقرون به‌صرفه‌ای برای خرید و در هر دکوراسیونی محسوب می‌شود.
  • تابلو فرش آیات جز پرطرفدارترین تابلو فرش های تولید شده در ایران است که از بین آن ها وان یکاد ، آیت الکرسی و چهارقل را باید جز پرفروش ترین آن ها دانست.
  • اصالت فرش به شهر سررود برمی گردد که به مرکز تولید تابلو فرش تبدیل شده است.
تابلو فرش اختصاصی خودتان را با طرح دلخواه سفارش دهید! بنابراین پیدا کردن جایگزینی مناسب برای آن، روش مقرون به‌صرفه‌ای است. اولین تابلو فرش ماشینی در جهان در سال ۱۳۷۸ در کاشان و در کارخانه ساویز تولید شد. دومین کارخانه بافت تابلو فرش ماشینی کارخانه فرش سادات بود که با ورود دستگاه های مخصوص تابلو فرش بافی شروع به تولید کرد.

تابلو فرش سفارشی بافت کد 507

اغلب نمونه‌هایی که دارای ریز بافت هستند، ظرافت بیشتری داشته و ظاهر جذاب‌تری را ارائه خواهند کرد. در نتیجه قیمت بالاتری نیز نسبت به نمونه‌های درشت بافت خواهد داشت. در پایان امیدواریم که توانسته باشیم شما را در خرید هر چه بهتر یک تابلو فرش ماشینی راهنمایی کرده باشیم و شما توسط این مقاله بتوانید یک تابلو فرش مناسب خود را تهیه کنید.