قیمت باطری ماشین خرید باتری ماشین با گارانتی نوین باتری-مستر انرژی پلاس

هر دو از شرکت های خوشنام تولید کننده باتری در ایران میباشند و محصولاتشان مورد تایید میباشد. یه سوال داشتم از خدمتتون باتری جک اس 5 با بقیه باتری ها فرق داره؟ من از باتری فروشی خواستم باتری بخرم براش گفتن که موجود نداره و باتری ماشین من انگار بر عکس بقیه باتری هاست. باتری های تولیدی این شرکت دارای صفحات کلسیمی اکسپند و از نوع MF (بدون نیاز به نگهداری) می‌باشند که به بازار عرضه شده است.

اگر ماشین پس از مدتی خوابیدن (بیش از یک ساعت) دیگر استارت نزند ولی پس از این که روشن شد و مدتی کار کرد براحتی استارت زد قطعا باطری خراب است و نیاز به تعویض دارد . در سرما بیشترین فشار به باطری در هنگام استارت زدن اولیه و روشن شدن ماشین انجام میشود . چون در سرما روغن ماشین سفت شده و استارت ماشین نیاز به آمپر بیشتری برای روشن کردن موتور ماشین و کشیدن آمپر زیاد از باطری باعث ایجاد قطع شدن صفحات داخلی باتری میشود .

امداد باتری آنتایم ، خدمات ارسال و تعویض باطری ماشین و تست برق وسیله نقلیه شما در محل به صورت رایگان انجام می دهد

هر سلول در باتری سربی ماشین ، از صفحات متناوب تشکیل شده است که از یک شبکه ای متشکل ازآلیاژ سرب (صفحات کاتد) یا پوشیده شده با دی اکسید سرب (آند) می باشد. هر سلول باتری ماشین از محلول اسید سولفوریک ، یعنی الکترولیت پر شده است. در ساخت این نوع باتری ابتدا تعداد زیادی صفحات شارژ می‌شوند، سپس تمامی صفحات شارژ شده روی هم قرار می‌گیرند. به دلیل ساختاری که گفته شد، این نوع باتری برای شرایط آب و هوایی گرم عملکرد مناسبی دارند و درصد خرابی آنها در گرما کمتر است. باتری ماشین یک قطعه قابل شارژ است و از اجزایی مثل قطب‌های مثبت و منفی، پلاک مشخصات، درپوش، الکترولیت و صفحات عایق تشکیل شده.

باتری 2 ولت 1500 آمپر ساعت صبا (Saba)

این شرکت شاید دارای پیشینه زیادی نباشد اما فعالیت خود را قدرتمند با کادری مجرب www.mrenergyplus.com آغاز کرده است. این کارخانه تولید کننده باتری خودرو، در مساحتی بیش از ۱۲۰۰۰ هزار متر مربع در فاز ۲ منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس احداث شد و در سال ۱۳۹۳ فاز اول به بهره برداری رسید. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در هوای سرد و پس از چندین ساعت خاموش بودن خودرو، ماشین دیرتر استارت می‌خورد. گرچه استارت نخوردن و یا دیرتر استارت خودرن خودرو دلایل متعددی دارد، اما اگر دلیل آن به ضعیف شدن باتری مربوط باشد، باید هرچه سریع‌تر به تعمیر و یا تعویض باتری اقدام کرد. در فرآیند ساخت باتری‌های اتمی، ابتدا تعدادی صفحه شارژ می‌شوند؛ سپس صفحات روی هم قرار گرفته و در قالب خاص باطری‌های غیر سیلد عرضه می‌شوند.

  • شما می توانید بهترین باتری با کیفیت خارق العاده و قیمت مناسب را در این شرکت بیابید.
  • باتریهای خودرو با فناوری های پيشرفته و طراحی خاصی ساخته شده اند که برای تحمل سخت ترين جاده ها آماده باشند.
  • خدمات گارانتی این نمایندگی رسمی به گونه ای استکه علاوه بر این که باتری های مشتریان خود را گارانتی می کند، باتری هایی که از این فروشگاه خریداری نشده اند را نیز گارانتی می کند.
  • در این مطلب به معرفی انواع باطری خودرو می‌پردازیم، اگر قصد خرید باطری ماشین دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
قیمت باطری ماشین خرید باتری ماشین با گارانتی نوین باتری-مستر انرژی پلاس شما میتوانید در محل، هنگام تحویل باتری توسط سفیر های ما، اقدام به پرداخت کنید. یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود. به منظور دسترسی سریعتر به برند مد نظر خود می توانید از فیلتر یا صافی که در تلفن همراه قسمت بالای صفحه و در رایانه سمت راست صفحه قرار گرفته است استفاده کنید. سولایت و ایندیگو شرکت هیوندای – هگزا ، رویال ، پلاتینوم ، پوما شرکت دلکور قرار داد شده است. در مواقع اضطراری تیم امداد باتری ایراندوست آماده کمک رسانی هستند. در حالت خاموش بودن خودرو چراغ های خودروی خودرو کم نور شده است.

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷٫۵ آمپر صباباطری

در این مرحله ابتدا لازم است موتور خودرو را با باطری خوب روشن کنید و سپس، ماشین را با باطری خاموش روشن کنید. سپس دور موتور خودروی خود را بچرخانید تا خروجی باطری افزایش پیدا کند. در نهایت صبر کنید تا دو خودرو برای چند دقیقه در حالت استراحت باشند.