قیمت و خرید انواع چسب بتن کفسابی تهران : مجری نماشویی ، پیچ و رولپلاک نما

برای اطلاع از قیمت چسب بتن ، با کارشناسان شهر مفتول در ارتباط باشید. به منظور خرید و فروش انواع این محصول، می‌بایست با مشخصات، کاربرد، انواع و سایر موارد در خصوص آن آشنا شوید. در مطالب فوق به طور کامل در مورد نکات مهم در خرید و فروش این محصول صحبت کردیم. از آن جایی که این محصول دارای انواع مختلفی است، از این رو در زمان خرید و فروش چسب بتن لازم است با مشخصات انواع آن آشنا شوید. قدم اول در خصوص خرید و فروش این محصول ، در نظر گرفتن نیاز شماست. باید در نظر بگیرید این محصول را در چه مواردی قرار است استفاده کنید.

چسب بتن آببندی MTOBOND2200

در بیان خواص این چسب می‌توان گفت از قدرت چسبندگی فوق ابعاده‌ای برای سطح زیر کار برخوردار است. از طرفی می‌توان آن را بدون حلال استفاده کرد و سبب خواص کیفیت بتن نیز می‌شود. این محصول یک افزودنی با ملات و بتن است که ضمن که مانع نفوذ آب و تفکیک دانه‌های ریز و درشت می‌شود.

چسب بتن آب بندی شیمی ساختمان 8 کیلویی تیپ SA12

قیمت و خرید انواع چسب بتن کفسابی تهران : مجری نماشویی ، پیچ و رولپلاک نما

اکثرآ معتقد هستن که باید پانزده دقیقه آب را با چسب هم زده تا تا خواص شیمیایی چسب ظاهر شود و سپس استفاده کنید . این محصول ها بعد از مالیده شدن بر روی سطح خواص آن تا بیست دقیقه بر روی سطح می ماند و بعد از این زمان حالت چسبندگی آن از بین می رود . یکی از ابزار های پرکاربرد در این چسب ها ماله است که باید آن را از شرکت سازنده چسب تهیه نمایید .

هر چه میزان استفاده از چسب بتن بیشتر باشد، لازم است قبل از کار یک لایه چسب بتن به سطح زیرین زده شود. البته چسب‌های بتن لاتکس کاربردهای بی شماری دارد، که بایستی به چند مورد این مصارف در صنعت بتن نیز نگاهی اجمالی بیاندازیم. از چسب‌های بتن در عملیات مرمت و ترمیم سازه های بتنی و همچنین پیوند و اتصال بتن به مقاطع فلزی می توان استفاده کرد. بالا رفتن سرعت عملیات، سبک سازی نمودن سازه ها و آنتی باکتریال شدن سازه نیز با این نوع چسب بتن امکان پذیر است. مزیت آنتی باکتریال که در واقع به ضد خزه، جلبک و باکتری شدن سازه کمک می نماید و این بسیار در یک پروژه موضوع مهمی تلقی می گردد. پلیمرها سبب چسبندگی چسب شده و به سطح کیفی و دوام چسب می افزاید.

ساختار چسب بتن

با توجه به میزان چسبندگی، نوع دانه بندی و طرح اختلاط بتن یا ملات به مقدار 10 تا 40 درصد جايگزين آب شده و به قسمت های خشک بتن افزوده می شود. در صورت ریزدانه بودن طرح اختلاط، مقدار چسب بتن کمتر و در صورت درشت دانه بودن طرح اختلاط، مقدار چسب بتن اکنون اینجا کلیک کنید بیشتری استفاده کنید. نوع اپوکسی این چسب از پلیمریزاسیون زرین و سخت‌کننده اینجاد می‌شود. زمان پخت بر اساس فرآیندهای زنجیره‌ای مولکولی حرارت لازم ایجاد می‌شود. از این محصول به منظور ترمیم بتن‌های قدیمی به طور گسترده استفاده می‌شود. همچنین از این محصول در نماسازی بتن‌های قدیمی استفاده می‌شود.

  • این نوع چسب بر پلیمرهای اصلاح شده امولسیون بوده ،دارای گستره کاربرد بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی میباشد.
  • نوع اپوکسی این چسب از پلیمریزاسیون زرین و سخت‌کننده اینجاد می‌شود.
  • چسب کاشی UNIFIX چسب کاشی پودری اصلاح شده با مواد پلیمری مطابق استاندارد 15618DIN بخش دوم می باشد.
  • برای ترمیم و تعمیر آسیب دیدگی‌های سطحی و عمقی سازه‌های بتنی که در خشکی بوده ‌یا در تماس با رطوبت هستند‌.
  • این چسبها مقاومت کششی، خمشی و همچنین دوام بتن، گچ و آهک را بالا می برند و عملکرد آنها را بهتر میکنند.