لوازم خانگی غذاساز بوش مدل MCM3501M | سناپویان

غذاساز چندکاره بوش مدل MC812S844 دارای بالاترین سری غذاساز در بین غذاسازهای بوش است. این غذاساز با داشتن توان ۱۲۵۰ در کمترین زمان هر چیزی را برای شما خرد، پوره و له می‌کند. به دلیل داشتن بدنه‌ای از جنس استیل ضد رنگ-پلاستیک در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم است. یعنی هنگامی که محفظه ها به درستی روی بدنه قرار نگیرند، دستگاه روشن نمیشود. همچنین پایه های مکشی نیز امنیت استفاده از این وسیله ی پر کاربرد را افزایش میدهند.

و چهار پایه ی بادکش در زیر بدنه قرار دار تا از لرزش و لغزش دستگاه جلوگیری بکند. با استفاده از غذا ساز بوش، شما می توانید به راحتی ، انواع مواد غذایی را رنده نمایید. یکی دیگر از قابلیت های کاربردی غذا ساز بوش، رنده کردن انواع مواد غذایی است.

  • که به دلیل حجم بالای این محفظه، میتوان در یکبار استفاده مقدار زیادی مواد را خرد کرد.
  • و اهمیت تهیه آبمیوه خانگی به جای آبمیوه های کارخانه ای، به یکی از مهم ترین دستگاه های آشپزخانه تبدیل شده است.
  • و گزینه ی سرعت M یا عملکرد بهینه ی لحظه ای برای گرفتن بهترین خروجی و عملکرد، استفاده میشود.
  • در مقالات پیشین، به ایراداتی که ممکن است در موتور مخلوط کن بوش ایجاد شود، اشاره کردیم.
  • غذاساز بوش مدل MC812W620 با ویژگی های کاربردی، موتور پرقدرت، جنس مرغوب بدنه و قطعات، طراحی جذاب و قیمت مناسب، انتخاب بسیار عالی برای هر کاربری میباشد.

همزن همراه دستگاه مناسب برای خمیرزدن انواع نان، شیرینی و کیک است. این غذاساز دارای سری آب مرکبات گیر می‌باشد و شما می‌توانید با آن آب پرتقال و آبلیمو را به راحتی بگیرید. غذا ساز بوش، با کمک چند تیغه مخصوص برای چرخ کردن گوشت، می تواند گوشت را به راحتی و در زمان کوتاهی چرخ نماید.

انواع غذاساز بوش چیزی است که بیشتر خریداران به دنبال آن هستند تا با بررسی ویژگی‌ها و کاربرد آنها انتخابی درست داشته باشند. به جرات می‌توانیم بگوییم که انواع غذاساز بوش دارای ویژگی‌های فنی مشابه و پیشرفته‌ای هستند که یافتن بهترین غذاساز بوش را برای ما دشوار می‌سازد. شرکت بوش همیشه و همه‌جا در تولید لوازم خانگی با بهره‌گیری مواد اولیه ممتاز، دستگاه‌های فوق پیشرفته، تکنولوژی روز و کارشناسان خبره پیشتاز بوده و هست. بنابراین دور از انتظار نیست که انواع غذاساز بوش از بهترین‌ها باشند.

غذاساز بوش مدل BOSCH MC812W620 ا BOSCH Food Maker MC812W620

یکی دیگر از اقلام همراه غذاساز بوش BOSCH MC812W620 میباشد، سری خمیرزن است. سری خمیرزن قطعه‌ای کاملا مناسب برای تهیه ی خمیرهای سنگین مثل خمیر پیتزا، شیرینی، نان و همچنین تهیه یک وعده و میان وعده است. و به لطف کاسه ی سایز XXL این غذاساز، امکان تهیه ی 1/5 کیلوگرم خمیر در یکبار استفاده، مهیا است. با کمک غذا ساز می توانید انواع مواد غذایی را فقط در چند ثانیه و به بهترین شکل ممکن مخلوط نمایید. بدنه این غذاساز در سه رنگ مشکی نقره‌ای، سفید نقره‌ای و خاکستری نقره‌ای به فروش می‌رسد. به دلیل داشتن ۴ عملکرد سرعت هر ماده‌ی غذایی را بسته به نیاز شما خرد می‌کند.

غذاساز مدل MUM48A1

لوازم خانگی غذاساز بوش مدل MCM3501M | سناپویان