مشاوره مالیات مشاغل بصورت تضمینی وکیل و مشاور مالیاتی | تکس مپ

مشاوره مالیات مشاغل بصورت تضمینی وکیل و مشاور مالیاتی | تکس مپ

این مشاوران اطلاعات حقوقی کافی را در مورد مسائل مالیاتی دارند و به بهترین شکل می توانند مطالبات شرکت ها را به انجام برسانند. یک مشاور مالیاتی خوب، علاوه بر داشتن تخصص‌های حقوقی و حسابداری، باید از سابقه کاری خوبی برخوردار باشد که برای این کار می‌توانید سوابق کاری شخص مورد نظر را با کارفرماهای دیگر بررسی کنید. به هر حال، پیش از اینکه اطلاعات خود را با یک مشاور مالیاتی تلفنی به اشتراک بگذارید، بهتر است از شرکت یا مشاور مالیاتی مربوطه در مورد سیاست‌های حریم خصوصی و محرمانگی آنها استعلام کنید. بسیاری از مشاوران مالیاتی تلفنی از تحصیلات حرفه‌ای در زمینه مالیات برخوردارند و دارای تجربه‌های زیادی هستند. آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا از تخفیفات مالیاتی استفاده کنید و مشکلات مالیاتی خود را به حداقل برسانید. در مقابل، وکیل دعاوی مالیاتی، شخصی است که پروانه وکالت نداشته و فقط به کار مشاوره مالیاتی دادن، مشغول می باشد.

  • مشاور مالیاتی با توجه به شرایط مجموعه مورد نظر به صورت مشاور مالیاتی پاره وقت و یا مشاوره مالیاتی تمام وقت به آن مجموعه ورود می کند.
  • از جمله مواردی که می‌توان به کمک مشاوره مالیاتی تلفنی حل کرد، مسائل مالیاتی شخصی مانند مالیات درآمد، مالیات بر ارث، مالیات بر املاک و مستغلات و مسائل مالیاتی کسب و کار مانند مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر درآمد شرکت و مالیات بر سود می‌باشد.
  • از سوی دیگر، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اشخاص حقیقی و حقوقی در کشور، پرداخت مالیات است که بدین منظور می‌توانید با کارشناسان تخصصی مجموعه رایان محاسبان ارتباط برقرار کنید.
  • شاید شما هم در دسته ی آن افرادی باشید که مالیات و موارد مربوط به آن را فقط برای شرکت ها و موسسه ها و مراکز بزرگ و به طور کلی حقوقی می دانند.
  • ممکن است مدیران بعد از دیدن رای مالیاتی، از مبلغ مالیات خود شوکه شوند.

از آنجا که بیش از یک سال از فوت گذشته است باید نسبت به تکمیل فرم شماره 34 اقدام نموده و مالیات ملک مذکور به ارزش روز محاسبه و مطالبه می‌شود. مؤدیان ساکن تهران، علاوه بر امکان استفاده از مشاوره تلفنی و آنلاین، از امکان مراجعه حضوری به دفتر مشاور مالیاتی برخوردارند و می‌توانند از مزایای مشاوره حضوری بهره‌مند شوند. به این منظور در ابتدا باید با دفتر آقای مالیات تماس بگیرید و پس از تعیین زمان جلسه، به دفتر مشاور مراجعه نمایید؛ لازم به ذکر است که در جلسه مشاوره برای درک بهتر چالش‌های مالیاتی و ارائه راهکار و مشاوره مناسب، لازم است پرونده و اوراق مالیاتی خود را همراه داشته باشید. مشاوره مالیاتی آنلاین نیز یکی از روش‌های ارائه مشاوره است که شما برای دریافت این مشاوره می‌توانید از طریق پرکردن فرم درخواست مشاوره، چت آنلاین سایت و یا ارسال سوال در قسمت کامنت‌ها، سؤالات مالیاتی خود را مطرح نموده و پاسخ سوال مالیاتی انلاین خود را دریافت کنید.

مشاور مالیاتی تلفنی

مشاور مالیاتی تلفنی به دلیل کاهش هزینه رفت و آمد و عدم حضور مشاور مالیاتی در محل شرکت هزینه کمتری نسب به سایر روش های مشاوره مالیاتی دارد و به دلیل صرف زمان کمتر و کاهش هزینه ها دستمزد مشاوره مالیاتی تلفنی به مراتب کمتر از بقیه است. به صورت کاملا رایگان از مشاوران مالیاتی پیشگامان حساب مشاوره مالیاتی آنلاین دریافت نمایید. بله، ارائه دهندگان مشاوره مالیاتی تلفنی محرمانه بودن اطلاعات شما را به عنوان اصلی‌ترین اصل خود در نظر می‌گیرند.

مشاوران مالیاتی پل ارتباطی مودیان و سازمان مالیاتی

با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است. اگر مقدار حقوق دریافتی بیش از این مقدار باشد میزان مالیات حقوق 20% میشود. برای شما آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم بازم شاهد انتشار چنین مطالب ارزشمندی در وب سایت راشا مشاوران راستین باشیم. جناب فراهانی گرامی , همراهی شما سبب خرسندی راشا مشاوران راستین خواهد بود. از اینکه در حل و فصل گره های مالی و مالیاتی شما خدمات مالیاتی راشا موثر واقع شده است بسیار خرسندیم.

مقایسه روش‌های مشاوره

این خدمات شامل مشاوره در مورد مسائل مالیاتی از جمله ارائه اطلاعات درباره قوانین مالیاتی و مقررات، تهیه اظهارنامه مالیاتی، محاسبه مالیات، رفع اشکالات مالیاتی، و ارائه راهکارهایی برای کاهش مالیات و بهبود سازماندهی مالیاتی است. اما در مقابل حسابدار، که صرفا یک شخص منفعل بوده، شغل مشاور مالیاتی، یک شغل کاملا فعال و فراتر از. حسابداری می باشد؛ با این توضیح که مشاور مالیاتی، فراتر از بررسی حساب های شرکت، این وظیفه را بر عهدا داشته که حساب های مالی و مالیاتی را مورد تحلیل قرار داده و از مسیر این تحلیل، بهترین راه قانونی را جهت کاهش مالیات شرکت پیدا نماید. این تفاوت، پایه ای ترین و اصلی ترین تفاوت مشاور مالیاتی و حسابدار می باشد. منظور از پشتیبانی مالیاتی چیست؟ یک کسب و کار از مجموعه‌ای از رده‌های شغلی مختلف تشکیل می‌شود. برخی از این رده‌های شغلی در حوزه اجرایی هستند و برخی دیگر نیز در حوزه امور مالی شرکت دخیل هستند.