معرفی صرافی کوینکس/ترید پرسود بدون تحریم/ترید بدون ترس -ایران ارز دیجیتال

از این رو باید این موضوع را نیز به عنوان یک مزیت خوب برای کاربران ایرانی در نظر بگیریم. درباره کاربرد این روش ها در ادامه مقاله توضیحات کامل داده شده است. به عنوان مثال، اگر کلیدهای کیف خود را گم کنید، ممکن است نتوانید به وجوه خود دسترسی پیدا کنید یا آن را بازیابی کنید. به عنوان مثال 1000 تتر در حساب فیوچرز خود دارید اما تنها با 100 دلار آن وارد یک پوزیشن به عنوان مثال برای جفت لایت کوین/تتر در قیمت 130 تتر می شوید. صرافی کوینکس همچنین دارای یک اپلیکیشن موبایل می باشد که می توانید با استفاده از آن نیز با صرافی کار کنید.

چگونه وارد حساب کوینکس خود شویم؟

جدا از معاملات لحظهای، کوینکس قراردادهای دائمی و معاملات حاشیهای را معرفی کامل صرافی کوینکس coinex نیز ارائه میدهد. هزینه برای معاملات صرافی کوینکس Coinex طبق میانگین جهانی در نظر گرفته شده و تا میزان 0.2 درصد در نظر گرفته می شود. CoinEx کارمزد سازنده / گیرنده ۰.۲٪ را در معاملات لحظهای دریافت میکند. CoinEx دارای مجوز معامله دارایی دیجیتال است، به این معنی که تمام وجوه شما که در صرافی ذخیره میشود را نمیتوان برای اهداف دیگری استفاده کرد و تضمین میکند که برای برداشت وجوه لازم نیست منتظر بمانید. کوینکس چِین، یا CoinEx Chain به طور رسمی برای استفاده DEX یا صرافی های غیرمتمرکز در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ منتشر شد.کوینکس چِین قصد دارد یک سیستم معاملاتی غیرمتمرکز ایجاد کند که محور فعالیت های آن بر اساس کاربران بوده و دارای قوانین تریدینگ شفاف است، همچنین دارایی های کاربر در این سیستم کنترل شده است.علاوه بر آن کوینکس چِین مخصوص صرافی کوینکس، شامل بلاک چِین هوشمندی است که از قواعد هوشمندانه ای حمایت می کند و یک زنجیره یا چِین خصوصی برای محافظت از حریم خصوصی کاربران ایجاد نموده است.

در این صرافی کار خود را آغاز کنید . ارزهای دیجیتال به دلیل نوسان بالای قیمت میتوانند دارایی پرخطر باشند، اما این تنها ریسکی نیستند که سرمایهگذاران کریپتو با آن مواجه هستند. البته سرمایه گذاری در کریپتو بدون چند برابر کردن ریسک از طریق معاملات آتی به اندازه کافی پرریسک است. یکی از مزایای فعالیت در صرافی کوینکس این است که معامله گران می توانند از (Viawallet)، که کیف پولی مطمئن است استفاده کنند. بنابراین اگر بخواهید این روش را اجرا کنید، باید دستگاه ماینری بسیار قوی با مصرف فوق العاده برق در اختیار داشته باشید. به این معنی که میتوانید با استفاده از اهرم صرافی، خریدهای طولانی مدت انجام دهید.

آیا ارز دیجیتال شما در صرافی کوینکس امن است؟ این به این دلیل است که همانطور که سفارش میدهند و منتظر میمانند تا شرایط صحیح قبل از اجرا فراهم شود، وجوه آنها نقدینگی بورس را فراهم میکند. آیا صرافی کوینکس امن است؟ آیا ارز دیجیتال شما در صرافی کوینکس امن است؟ تامین مالی حساب CoinEx شما ساده است. هزینه های برداشت صرافی coinex چیست ؟ بررسی داده های ثبت شده نشان می دهد که به طور کلی، فعالان حوزه بازاریابی دیجیتال، تجربه بهتری را از استفاده از خدمات پشتیبانی مشتری داشته اند.

شما می توانید با نصب اپلیکیشن CoinEx بر روی موبایل خود، مراحل عضویت در صرافی کوینکس را دنبال کنید. CoinEx به شما امکان میدهد دستورالعملی برای خرید یا فروش با قیمتی خاص تعیین کنید. هزینه ها با توجه افزایش یا کاهش نقدینگی توسط کاربر تعیین می شود. سوال اول آیا با زدن شماره تلفن داخل صرافی کوینکس به مشکل برنمیخوریم؟ این خطر از دست دادن وجوه در صورت حمله هک به صرافی را کاهش میدهد، اما میتواند مسئولیتهای بیشتری را به همراه داشته باشد. در این بخش، اگر قصد دارید پولی را به حساب شخصی انتقال دهید باید آدرس آن شخص را وارد کنید. چگونه وارد حساب کوینکس خود شویم؟ با این حال، این پلتفرم در طول عمر ۴ ساله خود هرگز هک نشده است و چندین اقدام دیگر برای محافظت از سرمایه سرمایه گذاران در نظر گرفته است.