مورد استفاده قرار می گیرند

تعمیر آسانسور در تهران کار بسیار پیچیده است و شرکتهای خیلی کمی هستند که به صورت حرفه ای بخواهند تعمیرات آسانسور های ساختمان های اداری تجاری و مسکونی را به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی با کادر مجرب و کارآزموده انجام دهند یکی از بهترین شرکت هایی که طی سالیان اخیر تاکنون فعالیت های بسیار بزرگ و بسیار مهمی در حوزه تعمیر آسانسور انجام داده است و تاکنون نمونه کارهای بسیار زیاد و رازی داشته شرکت فراز بام ماهان می باشد. بعد از نصب آسانسور ، کارگران باید به طور مرتب آن را حفظ و سرویس دهند تا صحیح کار آسانسور انجام شود. شرکت های فروشنده و نصاب آسانسور و واحد های سرویس ، نگهداری و تعمیرات مسئولیت خطیری در این رابطه بر دوش دارند.لذا با پیشرفت صنعت آسانسور، آسانسورهای مدرن با تکنولوژی های پیچیده ابداع می شوندکه بایستی طریقه ی نصب ، سرویس ونگهداری (شیوه های نصب ریلهای راهنما ، سیستم های ایمنی و کنترلی، مونتاژ کابین، سیم کشی تست، راه اندازی و چگونگی سرویس و خدمات بعد از تحویل آسانسورها) به آنها آموزش داده شود تا تکنسین های نصاب آسانسور، تعمیرکار و سرویس کارآسانسور با پیشرفت این صنعت و محصولات جدید هماهنگ شده و به دانش تخصصی و فنی ها اضافه شود.

بهترین شکل راه پله برای نصب آسانسور، مربعی می باشد؛ کابین آسانسور به شکل مکعبی است و دارای چهار ضلع می باشد. آسانسور یا بالابر را می توان یکی از راحتترین راه های حمل و نقل در ساختمان ها دانست. این آسانسور ها عبارت اند از: آسانسور های کششی، آسانسور های هیدرولیکی، آسانسور های وینچی، آسانسور های مغناطیسی و در نهایت می توان آسانسور های پنوماتیک را نیز در این بخش افزود که زاداه تکنولوژی روز دنیا هستند. در صورت قطعی برق یا از اکار افتادن آسانسورهای کششی، خروج مسافران از کابین کار ساده ای نیست و باید توسط متخصصین این حوزه این کار انجام شود.

آمریکا – متوسط درآمد سالانه این شغل ۷۰.۹۱۰ دلار و برای همه مشاغل ۳۳.۸۴۰ دلار در سال منبع ۲۰۱۰ بوده است. از ابتدای سال 1399 و با سخت تر شدن تحریم های ظالمانه آمریکا و افزایش قیمت دلار، قیمت کلیه اقلام در بازارهای صنعتی و مصرفی افزایش داشت. از طرف دیگر مخترعین و متخصصان در این صنعت کم کم به فکر تولید قطعات آسانسور افتادند که نتیجه آن سرانجام در سال ۱۳۴۵ منجر به تاسیس اولین کارگاه تولید کننده درب و کابین آسانسور در ایران شد.

قطعات اسانسور

استاندارد بودن آسانسور ایمنی را بیشتر کرده و باعث جلوگیری از عواقب و حوادث بعدی خواهد شد. پس اگر آسانسوری تا ۱۰ نفر ظرفیت دارد، نباید آن را با وزنی بیشتر از ۷۵۰کیلوگرم مواجه کرد که اگر هم در هایش بسته شد و راه افتاد، در میانه های راه متوقف شود و کار بالا بگیرد. اگر آسانسور شما مجهز به برق اضطراری باشد، شما را در نخستین طبقه متوقف و در ها را باز می کند و بعد خاموش می شود. ترمز مکانیکی موتور گیرلس به صورت ترمز نگه دارنده طراحی می شود ولی در وضعیت اضطراری باید پیش از اینکه پاراشوت سرعت وارد عمل شود و کابین را متوقف کند به طور مستقل آسانسور را متوقف کند. تغزیه سیستم روشنایی موتورخانه، چاه و پریزهای های داخل چاهک باید بنحوی طراحی و اجرا شود تا در صورت قطع مدار تغذیه آسانسور بتواند عمل کند و از آن مستقل باشد.

سرویس آسانسور مانند سایر دستگاه های برقی لازم است. اگر ساختمان یا واحد مسکونی شما دارای نوسانات برقی است پس باید به فکر آسانسور خود باشید چرا که نوسانات برقی سبب صدمه به آسانسور شما خواهد شد و باید نوسات برقی که ناشی از مشکل تغذیه بوده حل شود. همان طور که اشاره کردیم برای تعمیر کردن آسانسور در تهران باید به شرکت های مراجعه کرد که کادری حرفه ای را داشته باشند زیرا تعمیرات آسانسور اگر به درستی انجام نشود دردسرساز خواهد بود.در تهران شرکت های زیادی خدمات تعمیر آسانسور را ارائه خواهند داد اما برخی از شرکت ها چون دارای تجربه و تخصص کافی نیستند به خوبی آسانسور را تعمیر نخواهند کرد.برای تعمیر کردن آسانسور و اجزایش باید به یک شرکت با نمونه کار زیاد مراجعه کرد تا خیالتان بابت تعمیر راحت باشد.چنانچه واحد مسکونی شما نیازمند به تعمیرات مداوم برای آسانسور است پس با یافتن یک شرکت معتبر قرارداد بلندمدت ببندید تا خدمات تعمیرات را به صورت مستمر دریافت کنید.

انواع اسانسور

این کار توسط افراد متخصص انجام میشود. بیشتر آسانسورها دارای سیستمهای کنترل کامپیوتری هستند و در نتیجه سیستمهای پیچیده تر و عیب یابی نسبت به گذشته انجام می شوند. تکمیل کننده زنجیره ارتباطی بین صنعت آسانسور و صنعت ساختمان، تکنسین آسانسور، نصاب آسانسور و تعمیر کار و سرویس کار آسانسور می باشند.ساختمان های قدیمی نیز در بخش باز سازی ، مرمت و نوسازی، به آسانسور وابسته هستند.برای خرابی و نقص کمتر و همچنین مطمئن تر بودن آسانسور بایستی نصاب آسانسور و تعمیر کار آسانسور با تجربه تر بوده و از دانش و معلومات بیشتری برخوردار باشد. درست است که تعمیر و سرویس آسانسور هزینه دارد اما بها و هزینه اش کمتر از جان آدم است.علت بی رغبت شدن بسیاری از مردم نسبت به تعمیر کردن آسانسور، ناشی بودن تعمیرکار است.

تعمیرات دوره ای شامل تعمیراتی است که آسانسور با یک شرکت تعمیرات قرارداد دارد و در صورت رخ دادن هر مشکلی باید تعمیر توسط سرویسکاران شرکت انجام شود.آسانسورهای که با هیچ شرکتی قرارداد ندارند معمولا انجام سرویس منظم و مرتبی ندارند و نیاز تعمیر موردی دارند. به همین صورت اگر در حین حرکت، مشکلی پیش آید و یا برق قطع شود، بیشترین میزان ایمنی در آن وجود دارد. اکثر شهروندان تهرانی که آسانسورشان نیاز به تعمیر دارد برای تعمیر آسانسور خود دارای مشکلات زیادی هستند.از مشکلات تعمیر آسانسور در تهران، یافتن یک تعمیرکار حرفه ای است زیرا هرگز یک تعمیرکار حرفه ای به راحتی پیدا نخواهد شد.از طرف دیگر چون میزان هزینه تعمیرات آسانسور متغیر است باید فرد از قیمت تعمیرات آسانسور استعلام بگیرد تا بتواند با قیمت مناسب آسانسور خود را به دست تعمیرکاران بسپارد. از سوی دیگر میزان رضایتمندی مشتریان از خدمات یک مجموعه و میزان اعتماد سازی برای برند کردن یک شرکت آسانسوری امری ضروری است.باید دانست برای شرکت هایی که تمرکزآن ها بر روی خدمات آسانسور است پشتیبانی فنی دارای اهمیت فراوانی است .

باز شدن و بسته شدن در به سختی انجام خواهد شد. آسانسور در نگاه اول یک جعبه فلزی با درهایی است که در یک طبقه بسته میشود و سپس در طبقه دیگر باز میشود اما در واقع آسانسور از بخش های مختلفی تشکیل شده است که دیده نمیشود. فرسودگی سیم سبب خوردگی فلکه و هرزگرد شده است و اگر فلکه فرسوده شود و ترمز ایمنی فعال نشود آسانسور حتما سقوط خواهد کرد در نتیجه تعمیر کردن آسانسور باعث ایمنی بیشتر آسانسور خواهد شد. بیشتر ایرادات آسانسور به علت گستردگی خیلی مشخص نیست و هرگز یک بار انجام دادن تعمیر برای آسانسور کافی نیست آسانسورها به سطح کیفی خود نخواهند رسید.در نتیجه تعمیرات دوره ای بهتر از تعمیرات موردی است زیرا برای تعمیرات موردی باید هزینه بیشتری صرف شود تا مشکل رفع شود. هنگامی که آسانسور شما آماده تحویل است، توسط شرکت آسانسور به شما اطلاع داده میشود و بازرسی محل نصب پیش از نصب توسط مدیر پروژه انجام میشود.

این کار از ایجاد هرگونه خطرات ناشی از استفاده آسانسور جلوگیری میکند. در این دوره ها ضمن آشنایی با خطرات قبل از ورود به محیط کار، به طریقه ی استفاده از تجهیزات کامل ایمنی، کفش کار، لباس کار مناسب با نوع عملیات، عینک کار، توپی های گوش بند در محیط کار پرداخته می شود. اگر قطعه ای از آسانسور خراب یا فرسوده شود باید تعمیر شود و اگر تعمیر یا عوض نشود حتما در عملکرد آسانسور اختلال ایجاد خواهد کرد یا باعث خرابی کل دستگاه خواهد شد و بدترین اتفاقی که در خرابی آسانسور ممکن است رخ دهد خطرات جانی است.برای درک بیشتر نیاز به تعمیر کردن آسانسور فرض کنید که طناب آسانسور فرسوده شده است. به دلیل بها ندادن به آموزش، فاصله ی توان تخصصی صنعت آسانسور و تخصص بخش فنی با تکنولوژی های جدید دنیای آسانسور، روز به روز بیشتر شده و زنگ خطری جدی برای صنعت آسانسور می باشد.

صرف نظر از بحث تعمیرکاران و تعمیر کردن آسانسور به هر حال خراب شدن آسانسور به هر دلیلی امکان دارد و باید تعمیر انجام شود.بهتر است از نیاز آسانسور به تعمیر شدن با نگهداری و سرویس منظم آسانسور را سالم نگه دارید. در صورتی که آسانسور صدا دارد زنگ خطری است برای تعمیر کردن آسانسور. سرویسکاران باتجربه در چک لیست خود مشکل آسانسور را از نظر استاندارد تشخیص خواهند داد.حتی با رعایت استاندارد باز هم آسانسور نیاز به سرویس شدن خواهد داشت و بیشتر مراکز بیمه برای جبران خسارات حتما قراداد سرویس را خواهند بست.هر چند که نیاز به بستن قرارداد گواهی استاندارد نیست اما اگر سرویس نکردن و تعمیر نکردن آسانسور نشان دهنده عدم استاندارد دستگاه آسانسور است پس قبل از گرفتن استاندارد اطلاعات مربوط به استانداردسازی را کامل کنید. روزانه یک آسانسور فعالیت زیادی را دارد، چه بسا بارهای سنگین چند تنی و آدم های زیادی را جابه جا کنید.تغییر سرعت آسانسور نشانه درست کار نکردن آسانسور است چون همه فعالیت های آسانسور باعث فشار آمدن روی آسانسور خواهد شد.

اگر شرکت شما اگر ساختمان شما و اگر مجتمع مسکونی اداری و تجاری شما نیاز به یک تعمیر کار حرفه ای و مدام در حال باشد نیاز دارد میتوانید با عقد قرارداد بلند مدت با شرکت فراز بام ماهان بهترین خدمات تعمیر آسانسور در استان تهران را دریافت کنید. اگر شما میخواهید قرارداد تعمیر آسانسور ساختمان تان در تهران را به یک شرکت حرفه ای و متخصص واگذار کنید که خدمات بسیار خوبی را به شما ارائه دهد و پس از آن خدمات پس از فروش بسیار خوبی داشته باشد و به صورت مداوم و منظم و دوره ای خدمات تعمیرات آسانسور شما را به صورت تخصصی انجام دهد کافی است باش تیم تخصصی شرکت فراز با ما تماس گرفته و با دریافت مشاوره بسیار حرفه ای و عقد قرارداد طولانی مدت بتوانید بهترین خدمات تعمیر آسانسور در تهران را دریافت کنید.

البته به یاد داشته باشید که خرید آسانسور را حتماً از شرکتی معتبر و با سابقه انجام دهید. البته با تمام شدن مراحل نصب آسانسور کار شما تمام نشده است و مرحله سرویس و نگهداری آسانسور آغاز میشود. هر ساله درهای آسانسور فرسوده خواهند شد و هر بار اگر دری از آسانسور کار نکند باید اپراتور دو مرتبه فعال شود به ویژه که مسافران در را به صورت دستی باز کنند .بالا بردن اپراتورها به راحتی امکان پذیر است و نیازی به توقف سیستم در زمان طولانی ندارد. برای ساختمان هایی که پایان کار ندارند این امر ضرورت دارد اما اگر ساختمانی پایان کار داشته باشد نیازی به اخذ مجوز نیست. ۵. سیم کشی قطعات الکتریکی: تکنسین شما از تمام سیم کشی هایی که باعث می شود بالابر شما بالا و پائین شود مراقبت خواهد کرد.این کار تضمین خواهد کرد که آسانسور به راحتی با فشار دادن یک کلید کار می کند.

در صورتی که علاقمند به کارهای مکانیکی و سر درآوردن از آسانسور هستید اما قادر به ارتباط خوب با آسانسور نبوده اید بهتر است کمی با دلایل خراب شدن آسانسور آشنا شوید تا بهتر بتوانید تعمیر آسانسور را درک کنید و شاید بیشتر از آسانسور نگهداری کنید.در نظر مردم آسانسور همان جعبه فلزی است که مردم را به بالا و پایین خواهد برد و در نظرشان چندان سرویس و تعمیر کردن آسانسور اهمیت نخواهد داشت و حتی برخی از مردم تا زمانی که آسانسور خرابی اساسی نداشته باشد هرگز به فکر تعمیر آسانسور نخواهند بود. سیستم کنترل برقی بیشتر در آسانسورهای واحد مسکونی بزرگ وجود دارند و با سیستم اشخاص با سرعت به طبق مورد نظرشان خواهند رسید.

به دلیل پر هزینه بودن دوره های آموزشی افراد از گذراندن این دوره ها صرف نظر می کنند که خود موجب نزول کیفیت آسانسورها می شود و فقط درصد کمی از افراد توانایی پا به پا بودن و همراهی کردن با این تنوع و نوآوری و مدرنیزاسیون را دارند به همین علت از افراد علاقمند به یاد گیری در دوره های آموزش در اولویت نخست قرار دارند. 2. چاه آسانسور: محلی که کابین آسانسور در آن حرکت میکند و محل نصب درب ها و ریل ها میباشد. همچنین آدرس شرکت میلاد آسانبر شرق جهت خرید آنلاین و دریافت لیست قیمت قطعات و اجزای اسانسور نظیر ریل ، گاورنر ، پاراشوت ، ضربه گیر ، تابلو فرمان ، سیم بکسل ، زنجیر جبران ، انواع کفشک ، یوک ، فلکه هرزگرد و … به هر حال برای هم ناخوشایند است که در پایان روز زمانی که سوار آسانسور شوند ببینند آسانسور خراب شده و مجبور شوند از پله ها استفاده کنند.بدترین حالت در آسانسور گیر افتادن یا سقوط است.

نحوه کارکرد آن به این صورت است که با تحت فشار قرار دادن روغن، نیروی رانش ایجاد کرده و به جک های هیدرولیکی منتقل می کند و در نهایت باعث حرکت آسانسور می شود. توقف آسانسور به ویژه بین طبقات باعث به خطر افتادن امنیت آسانسور است. آسانسور خلاء یا پنوماتیک از جمله انواع آسانسور است که جزء ارزان ترین آسانسورها نیز می باشد. بسیاری از مشتریانی که خدمات تعمیر آسانسور را دریافت کردند که از خدمات برخی از شرکتها هرگز راضی و خرسند نبودند دلیل آن تازه تاسیس بودن شرکت تعمیر آسانسور بوده و دلیل دوم عدم استفاده از نیروهای متخصص و مجرب می باشد.شرکت ما تاکنون های بسیار زیادی را در زمینه طراحی و نصب و تعمیر آسانسور در استان تهران انجام داده است یکی از بهترین شرکتهای پیشتاز در زمینه تعمیرات آسانسور برای مجتمع های اداری تجاری و مسکونی در استان تهران شرکت فراز بام ماهان می باشد که در بین رقبای خود از مشتریان بسیار بالا و حرفه ای و دائمی برخوردار است.کلیه خدمات شرکت ما به صورت کاملا تضمینی و با عقد قرارداد انجام میشود و شرکت ما متعهد می شود تمامی خدمات تعمیرات آسانسور را برای شما به صورت حرفه ای و تضمینی انجام دهد تا بتواند رضایت شما را به دست بیاورد.اگر قصد دارید کلیه خدمات تعمیرات آسانسور برای ساختمانهای اداری تجاری و مسکونی در استان تهران را به یک شرکت حرفه ای واگذار کنید کافی از همین امروز با شرکت فراز بام ماهان تماس بگیرید و با عقد قرارداد بتوانید بهترین خدمات تعمیرات آسانسور را با خدمات پس از فروش دریافت کنید.تیم تخصصی شرکت فراز بام ماهان بهترین تعمیر کننده آسانسور در تهران در خدمت شماست تا بتواند بهترین خدمات خود را به شما به صورت کوتاه مدت و بلند مدت ارائه کند.

تعمیر اسانسور