نمونه کاتالوگ های هوشمند دیجیتال کاتالوگ هوشمند دیجیتال پلتفرم کاغذ دیجیتال-دی ال کاتالوگ

کاتالوگ رابط بین تبلیغات و مصرف کننده است که برای انتقال پیام نقش دانلود دفترچه راهنما مؤثری داشته باشد. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر هزینه چاپ کاتالوگ شما تأثیر بگذارد. باید بدانیم که فرآیند ایجاد کاتالوگ چاپی مستلزم هزینه هایی است که می تواند کاتالوگ شما را به یک محصول گران قیمت یا یک کاتالوگ ارزان تبدیل کند. در این مقاله قصد نداریم وارد جزئیات فرآیند چاپ و اجرا شویم یا شما را به یک کاتالوگ کاملا ارزان و ناکارآمد ببریم.

  • این مزیتی است که در کاتالوگ های چاپی محقق نشده و شما در عین حال یک رسانه تصویری نیز دارید.
  • محتواهای مرتبط با سرویس‌ها و محصولات تحت نظارت مانند الکل، دخانیات، قمار، خدمات مالی، فراورده‌های دارویی و مکمل‌های غذایی تأییدنشده، یا دستگاه‌های پزشکی و بهداشتی اجازه انتشار ندارند.
  • کاتالوگ یا بروشور کتابچه ای است که به معرفی کالا، خدمات، امکانات و یا هر چیز دیگری می پردازد.
  • چه از کاتالوگ دیجیتالی استفاده کنید و چه از کاتالوگ چاپی کیفیت محتوایی و عکسهای کاتالوگ باید در بالاترین سطح ممکن باشد.
  • کسب‌وکارهای مربوط به حرفه غذاخوری می‌توانند برای نمایش محصولاتشان آن‌ها را به‌عنوان غذاهای پرطرفدار اضافه کنند یا از ویرایشگر منو استفاده کنند.

اغلب همه تصاویر محصولتان را در اختیار ندارید که می‌توانید آنها را از وبسایت شرکتتان بازیابی کنید. اگر هدفمان ایجاد یک کاتالوگ تجاری است، سازماندهی عناصر بر اساس دسته‌بندی یا ویژگی محصولات مثل قیمت، رنگ، کاربرد و … بهتر است. یک کاتالوگ دیجیتال معمولا به منظور تحویل سریع و آسان به مشتری، در فرمت PDF‌ ساخته می‌شود. همچنین با استفاده از نرم‌افزارهای اختصاصی امکان ساخت فلیپ‌بوک هم وجود دارد.

کاتالوگ هوشمند دیجیتال کُربی پلیمر

کاتالوگ ها برای خریداران یا توزیع کننده گان عمده طراحی و چاپ می شود. در واقع کاتالوگ برای اشخاصی که به عنوان رابط میان تولید کننده و مصرف کننده وجود دارد، طراحی و تهیه می شود. این افراد خریداران عمده یا در واقع افرادی هستند که نقش فروشنده، مغازه دار و به طور کلی نقش واسط بین ارائه دهنده محصول/ خدمات و دریافت کننده محصول/ خدمات را ایفا می کنند. تولید کنندگان به کسانی گفته می شود که کالا یا خدمتی خاص را برای رفع نیاز مصرف کنندگان تولید می کنند.

در صورتی که طرح کاتالوگ شما آماده است می‌توانید پس از انتخاب یکی از کاتالوگ‌های چاپ آقا، فایل طراحی خود را آپلود نموده تا توسط متخصصان این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد. اما در صورتی که پیش از چاپ به طراحی کاتالوگ نیاز داشته باشید، می‌توانید درخواست طراحی توسط طراحان ما با را ثبت نمایید. در این حالت نیز پس از آنکه طراحی کاتالوگ دلخواهتان مورد تایید شما قرار گرفت فرآیند چاپ آن نیز شروع خواهد شد.

چاپ کاتالوگ دیجیتال

نمونه کاتالوگ های هوشمند دیجیتال کاتالوگ هوشمند دیجیتال پلتفرم کاغذ دیجیتال-دی ال کاتالوگ

دقت کنید در طراحی کاتالوگ حتما لوگوی سازمان درج شود زیرا لوگو یک آیتم اساسی و مهم برای سازمان است. لوگو در ابزارهای ارتباطی می‌تواند نقش یک ابزار تبلیغاتی به یادماندنی مهم را ایفا کند. با توجه به رنگ های اصلی کسب و کار خود یک پالت رنگی برای کارهای چاپی خود در نظر بگیرید و با رعایت هارمونی رنگ سعی کنید کاتالوگی جذاب تر و خاص برند یا کسب و کار خود طراحی کنید. قیمت چاپ کاتالوگ بستگی به تعداد صفحات و نوع کاغذ ،نوع صحافی،سلفون و …. بستگی دارد که قیمت هر برگA4با گرماژ150 دو رو بدون سلفون 2000 تومان و قیمت صحافی چسب گرم هر جلد 250گرمی با سلفون یک رو 10000تومان میباشد. یکی از فاکتورهای محاسبه سود، افزایش نسبت فروش محصول نسبت به بازدید مشتری است.

چاپ کاتالوگ دو لت