نینجوتسو چیست؟ ویکی ووک | shahsavandmarket

نینجوتسو چیست؟ ویکی ووک | shahsavandmarket نینجاخانواده های (هاتوری، موموچی، و فوجی بایاشی) از معروف ترین خانواده های نینجا بودند. از تحقیقات بدست آمده عقیده بر این است که هنر رزمی نینجوتسو ریشه در قلب تاریخ کهن چین و ژاپن دارد، عقاید و نظرات فراوانی از شروع و گسترده شدن این هنر رزمی درجهان وجود دارد. هنر رزمی نینجوتسو با قدمت 800 ساله ریشه در تاریخ دارد و در حقیقت هنری است که مسئولیت پذیری را می طلبد.

  • ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چرا نینجا ها از لباس های مشکی استفاده می کردند؟ ، در پاسخ باید بگوییم که دلیل این کار ، امکان استتار راحت تر در هوای تاریک بوده است.
  • با استفاده از این سلاح ، نینجا ها می توانستند در نبردهای نزدیک و تن به تن ، خیلی سریع به حریف مقابل آسیب وارد کرده و بر او غلبه کنند.
  • تمام مطالب ارسال شده در سایت صرفاً برای اهداف اطلاعاتی و آموزشی است!
  • رفتار کودکان منعکس از رفتاری است که والدین به آنها آموزش داده‌اند.
نینجوتسو شامل ۱۰ کیو و ۱۵ دان می‌شود که هنر جو برای رفتن به درجهٔ بعدی باید آزمون‌های مختلف را پشت سر بگذارد. نینجاها بایستی ۱۸ مهارت مختلف را کسب کنند که در طومارهای «توگاکوره ریو» نخستین مدرسه نینجوتسو فهرست شده‌است. برای اولین بار در ایران بوجینکان (نینجا ) توسط استاد اکبر فرجی در زمستان 1369 در شهر کرج تأسیس شد، و با تلاش های بسیار استاد فرجی این هنر طی سالیان تا امروز در سرتاسر کشور گسترش پیدا کرد. رفتار کودکان منعکس از رفتاری است که والدین به آنها آموزش داده‌اند.

اولین نینجا چه کسی بود؟

اگر بخواهیم از پیشینه نینجاها شروع کنیم، باید بگویم که نینجاها در افسانه‌های ژاپنی نسلی از هیولاها بودند که نیمی از آنها انسان و نیمی دیگر کلاغ بوده است. طبق منابع تاریخی نینجاها کم‌کم به عنوان نیروی مخالف همتایان طبقه بالاتر خود یعنی سامورایی‌ها مطرح شدند و بین قرن ششم تا نهم میلادی در ژاپن تکامل پیدا کردند. هنرهای رزمی نین جوتسو (نینجا) نین جوتسو در لغت به معنای هنر پنهانی است که شیوه ای به وجود آمده برای دفاع از خویشتن و رسیدن به مهارتهای ویژه رزمی برای غلبه بر دشمن . در ابتدایی ترین سطح خود، نینجوتسو ninjutsu اساساً یک سبک هنرهای رزمی بقا است. سبک کمک کرد جنگجویان سامورایی تا از آشفتگی های خیزش های سیاسی خشونت آمیز جان سالم به در ببرند. جمع آوری اطلاعات، هدایت نادرست، اجتناب و عدم شناسایی، همه بخش های ضروری آموزش نینجوتسو ninjutsu هستند.

آشنایی کامل با رشته نینجوتسو

در ابتدای پیدایش نینجوتسو در ژاپن، این هنر نظامی یک رقیب به نام بوشیدو سامورایی داشت. بوشیدو هنری مستحکم و با نظم سامورایی است و هشت قانون اصلی و اخلاقی دارد. فنون جنگ بوشیدو بیشتر موارد با شکست مواجه می شد چراکه شرافت، اخلاق، ادب، متانت و … هر نینجا اجزاه مسموم کردن، جاسوسی، نفوذ و فریب داشت و این با اصول سامورایی در تناقض بود. استاد اکبرفرجی متولد شهر تهران یکی از اساتید برجسته هنرهای رزمی در کشورمان ایران میباشند . استادفرجی دهها هزار نفر نینجا دختر وپسر را تاکنون تربیت کرده و صدهها مربی مجرب به اجتماع معرفی شاهسوند مارکت کرده است .

نینجوتسو در واقع تباهی انسان در استفاده از نینشوی دانای شش طریقت است که توسط پسر او یعنی ایندرا خلق شد. انسان‌ها به جای استفاده از چاکرا به منظور دستیابی به درک و صلح که هدف اصلی این حکیم بود، از آن در جهت جنگ و به عنوان سلاح استفاده کردند. به مرور زمان شینوبی‌ها به این باور رسیدند که هاگورومو خودش نینجوتسو را ابداع کرده است و نه پسر بزرگ او. که معروفه به ستاره نینجا و با توجه به اینکه مدلهای مختلفی داره برای شروع توصیه من اینه از مدلهای که تیغه رو به جلو دارن استفاده کنی و همینطور هرچی تعداد پره هاش بیشتر باشه بهتره مثلا شش پر. پس از آن نینجاها در گروه‌های کوچک با در پیش گرفتن روشهای کاملاً سری جنگی تا قرن نوزدهم خود را به عنوان نیرویی بسیار با نفوذ در کشور ژاپن مطرح کردند. یکی از سلاح های معروف و همین طور پر استفاده در بین نینجا ها شوکو نام دارد.

مکالمه کوتاه انگلیسی درباره ورزش