پشتیبانی شبکه کام یاران نگهداری شبکه های کامپیوتری

یکی از جدایی ناپذیرترین قسمتهای عملکرد و نگهداری شبکه ، امنیت شبکه است. داشتن یک تیم امنیتی اختصاصی که به طور مداوم شبکه IT شما را رصد می کند، به شما کمک می کند تا یک رویکرد نگهداری ساختاری یکپارچه را حفظ کنید. این تیم امنیتی به شما کمک می کند تا آسیب پذیری های احتمالی و تهدیدات امنیتی را ، چه از نظر داخلی و چه از نظر خارجی، قبل از اینکه بتوانند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارند ، کشف کنید و آن را حل کنید. شما می توانید از خدمات امنیت شبکه پیشگام رایانه برای بهبود و حفظ مسائل امنیتی شبکه های کامپیوتری خود بهره ببرید. پیش از راه اندازی شبکه، بایستی از نیاز های سازمان و یا شرکت خود آگاه باشید و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته جهت اقدامات بعدی عمل کنید تا شبکه ای متناسب با نیاز های حال و آینده شرکت خود داشته باشید. از دیگر مواردی که ممکن است برای شرکت ها رخ دهد، جا به جایی و نقل مکان به دفتر جدید است.

پست الکترونیک درون سازمانی

وجود یک شرکت مشاوره آی‌تی و دانش بنیان در شرکت شما می‌تواند موجب شود تا کسب و کار شما امن و کارآمد باقی بماند و در مسیر درست خود پیش رود. افرادی که در زمینه پشتیبانی شبکه فعالیت می کنند به طور معمول از رشته های کامپیوتر با گرایش شبکه، نرم افزار با رشته برق فارغ التحصیل شده اند. در برخی موارد این افراد با شرکت در دوره های میکروتیک و سیسکو مهارت کار با شبکه را یاد گرفته اند. تیم خدمات و پشتیبانی صدر همواره تلاش می کند با مجموعه‌ای از روال ها ، ابزارها و مستنداتی که حاصل بیش از 10 سال کار مستقیم و مستمر با مشتریان و بررسی الگو های موفق جهانی است، خدماتی عالی و در خور مشتریان را در استقرار نرم افزار ها ارائه دهد.

حتی ممکن است بخواهید یک شبکه بی سیم را راه اندازی کنید که معمولاً به عنوان Wi-Fi شناخته می شود تا بتوانید همزمان چندین دستگاه را به خدمات نرم افزار اینترنت متصل کنید. برای نصب و راه اندازی اینترنت در شبکه به خدمات شبکه و اینترنت نیاز دارید. خدمات ارائه شده به شما این امکان را می دهد تا کل شبکه و یا بخشی از آن را به شبکه اینترنت متصل کنید. منطقه جغرافیایی تحت پوشش شبکه کامپیوتری می تواند از یک شرکت تا مجموعه ای از شرکت ها را شامل شود، در حالی که اینترنت تمام کشورها و قاره ها را به هم پیوند می دهد. شما می توانید شبکه خود را به هر سرویس دهنده اینترنتی که مایل باشید متصل کنید. نوع خدمات اینترنتی که انتخاب می کنید تا حد زیادی به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی به منطقه شما و انواع خدماتی که ارائه می دهند بستگی دارد.

  • پشتیبانی فنی موقعیتی است که توسط یک شرکت برای نظارت و نگهداری سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری رایانه های موجود بکار گرفته میشود.
  • پس از ایجاد این ارتباط به راحتی میتوان دورکاری را انجام داد، به فایل های موجود در فایل سرور دسترسی داشت (با سطح دسترسی های مختلف)، نرم افزارهای مالی CRM و … را اجرا نمود.
  • امنیت شبکه شما بر عهده پیمانکار بوده و دچار مشکلات کمتری در خصوص از بین رفتن اطلاعات و ویروس و باج افزار می شوید.
  • خدمات شبکه مدیریت شده راهی برای کسب تخصص IT و شبکه بدون استخدام کارمندان بیشتر می دانند.
  • ما توانسته ایم با ارائه خدمات به موقع و تخصصی رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

همین مسئله سبب شده تا دیگر نیاز به کابل کشی جداگانه برای هر داخلی نباشد. از دیدگاه تک دیتا به عنوان مجری خدمات شبکه، راه اندازی شبکه شامل یک سری فرآیندهای تعریف شده است که منتهی به ایجاد یا ارتقاء یک شبکه کامپیوتری می شود. این فرآیندها شامل بررسی زیرساخت شبکه، تجهیزات موجود شبکه و یا تجهیزات مورد نیاز، بررسی ابعاد شبکه، طراحی پلن مناسب، بررسی هزینه های مربوطه، زمان مورد نیاز برای انجام پلن و آینده نگری برای نگهداری بستر راه اندازی شده میباشد. ما علاوه بر خدمات پسیو شبکه که خدمات سخت افزاری است ، خدمات دیگری نیز داریم که آنها را خدمات اکتیو شبکه مینامیم در چنین دسته ای ما تمامی خدمات نرم افزاری مربوط به شبکه را میتوانیم به شما ارائه دهیم که در پایین تعدادی از آنها به عنوان مثال آورده شده است.

پشتیبانی تلفنی، برای پاسخ به مسائل و مشکلات احتمالی مشتری در ساعات کاری هفته. یک پشتیبان شبکه، امنیت اطلاعات را فراهم کرده و شبکه را از شر ویروس‌ها و بدافزارها در امان نگه می‌دارد. در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. از مهم ترین معیارهای انتخاب یک شرکت مناسب برای نگهداری شبکه حسن سابقه آن شرکت است.

پشتیبانی شبکه کام یاران نگهداری شبکه های کامپیوتری از لحظه ای که وارد سیستم خود می شوید تا لحظه ای که از سیستم خارج می شوید، از شبکه استفاده می کنید. هر بار که به یک پوشه یا درایو مشترک دسترسی پیدا می کنید ، از شبکه استفاده می کنید. زمان کمتری از شما و کارمندان تلف شده و درگیر کندی و مشکلات سیستم ها نمی گردند. با داشتن تجربه و حضور افراد با توانایی های مختلف، راهکارهای متنوع و به روز برای بهینه سازی شرایط شبکه خواهید داشت. این مسئله ارتباط مستقیم با تعداد کاربران و سرور ها و سایر ادوات شما دارد. ما نه تنها توانایی راه‌اندازی وبسایت برای شرکت شما را داریم، بلکه نگهداری مستمر از آن را نیز برایتان انجام می‌دهیم.

خدمات مشاوره و نصب شبکه و ارائه راهکار های راه اندازی شبکه های بزرگ