20 موضوع برای ساخت پادکست جدید شما دیجیتالیست | mey

تنها مقاله ای هم که راجع به منتشر کردن پادکست خوندم از آقای علی بندری بود که خوب خیلی کلی و برای من که زیاد باهوش نیستم کمی هم پیچیده بود . البته قسمت اول کارم رو در انکور هم آپلود کردم که البته نمیدونم به چه کاری میاد . یعنی معرفی مقاله یا کسی و شاید سایتی که بتونه به من گفته ها و شنیده های جذاب فارسی کمک کنه .

#۱۴ پادکست رادیو جولون

اگر اهل مطالعه‌اید، بی‌پلاس در انتخاب کتاب‌های مناسبِ احوالات‌تان کمکتان می‌کند. بله هر تغییری توی میزبان اعمال کنید روی همه اپ‌ها اعمال میشه. من تورنتو زندگی میکنم و مدتیه که تصمیم گرفتم پادکست درست کنم، چند تا پیج انگلیسی زبان رو مطالعه کردم تا اینکه اتفاقی پیج شما رو دیدم. اما هنگام آپلود فایل برای ساخت در صفحه لودینگ میمونه و دیگه هم لودینگش تموم نمیشه.

پادکست مدخل‎

هنگام ضبط هر قسمت لازم نیست به موارد زیادی بیاندیشید. حتی اگر از موسیقی به عنوان صدای پس زمینه استفاده می‌کنید و روی آن صحبت می‌کنید، باز هم نیاز به مجوز دارید. 3 Tagفایلتان را هم اصلاح کرده و مواردی چون تولید کننده، نوع محتوا، تاریخ تولید، آیکون ویژه پادکست و… را هم به آن اضافه کنید. از آن پشتیبانی می‌کنند و همچنین برنامه‌های پخش فایل تحت وب هم آن را اجرا می‌کنند. لذا ضروری است فایل نهایی خود را با کیفیت مناسبی به این فرمت تبدیل کنید، تا علاوه بر حفظ مطلوبیت، حجم آن هم تا حد ممکن کم باشد.

  • در تب Google نیز باید یک سری شخصی‌سازی‌هایی برای انتشار پادکست بر روی سرویس Google Podcast اعمال کنید.­ در واقع دوباره باید نام خود، ایمیل و خلاصه توضیحات پادکست را در این فیلدهای مخصوص گوگل وارد کنید.
  • شکوری زیاد کتاب می‌خواند، خیلی فکر می‌کند و خوب حرف می‌زند.
  • اکنون همه مقدمات آماده‌اند تا به سراغ ضبط یک پادکست عالی برویم.
  • در این مقاله از علی بابا قرار است بهترین پادکست های فارسی را به شما معرفی کنیم.

یکی از نمونه‌های خوب فارسی را می‌توان سایت جدید آنلاین دانست. آغاز محبوبیت ویدیوکست، کلیپ‌های ویدیویی کوتاهی بودند که به صورت آنلاین منتشر می‌شدند. این کلیپ‌ها معمولا بخشی از یک برنامه ویدیویی طولانی‌تر بودند.

اگر به رشته هنر، حقوق و یا تاریخ علاقه‌مند هستید حتماً این پادکست می‌تواند برای شما جذاب باشد. چکش یک پادکست است که تا کنون هم 18 قسمت از آن منتشر شده و مدیریت آن را صنم حیدری به عهده دارد. صنم حیدری در این پادکست به طور اختصاصی درباره مجموعه اتفاقاتی صحبت می‌کند که در عرصه هنر افتاده است و به نوعی با سیاست و قانون گذاری درگیر شده است.

پادکست رادیو مرز

20 موضوع برای ساخت پادکست جدید شما دیجیتالیست | mey